דלתות אלומיניום

 דלתות אלומיניום

 
דלתות אלומיניום נחשבות לדלתות עמידות, אל חלד ומתאימות לעיצוב ביתי מסוגים רבים. על מנת לבחור דלתות אלומיניום באיכות, דלתות בוטיק אשר מסבות אושר לכל בית, יש צורך לוודא מספר נושאים בטרם תחליטו שזו הדלת בשבילכם. אמנם אין טוב ממראה עיניים, אבל גם לאחר בחירת הדלת חשוב לוודא שהקנייה בטוחה, ושהחברה שמכרה לכם את הדלת גם תיתן לכם שירות מתקבל על הדעת אם וכאשר תצטרכו.
 
דלתות אלומיניום – היתרונות
 
·  דלתות אל חלד עם קצב צבירת קורוזיה נמוך ביותר. הן נשמרות כחדשות גם שנים לאחר קביעתן.
 
·  דלתות עם רכיבי הבוטיק המובילים: פרזול, מערכת צירים עמידה, פיתוחים מעוצבים בהתאמה אישית.
 
·  ניתן לקבוע תוספות לדלתות אלו גם לאחר הקמתן בבית הלקוח: חור הצצה, שינוי תוואי העיצוב.
 
מה מומלץ לוודא בטרם הרכישה ?
 
חשוב לוודא כי למשווק ישנה היכולת לעצב לכם  שערים מעוצבים מברזל ודלתות על פי הזמנה אישית: הזמנת דלת מודפסת, הזמנת דלת עם פיתוחים – תבליטים ותכסיתים לבחירתכם, התקנת עזרי זכוכית לדלת כמו פלטות חלונאיות קטנות המאפשרות לכם לצפות מן הדלת החוצה מבלי שיוכלו להשקיף לתוך הבית שלכם, וכמובן – חשוב לוודא שהמשווק נותן שירות יוצא מגדר הרגיל, כולל משלוח נציג להגבהת הדלת במידה והיא נושקת לקרקע ויוצרת עמה חיכוך. זה קורה בעיקר לאחר גשמים ואקלים סגרירי שגורם לדלת לאבד את הכיוון שלה.
 
מה חשוב לדעת על אחריות ושירות המשווק/היבואן ?
 
הם בדרך כלל צמודים לתקופת האחריות על המוצר. ישנם שירותים נגישים, אשר חלקם ניתנים בחינם, במידה והדלת באחריות: תיקון, הגבהה וכד'. מנגד, כאשר הדלת כבר לא באחריות - האחריות בדרך כלל תעבור מהמשווק ליבואן, אשר יהיה צריך לשלוח נציגי תיקון מטעמו. בדרך כלל זה יהיה כרו בתשלום אבל לא בתעריף אשר דומה לזה של חברות שירות שמתקנות דלתות כקבלנים פרטיים שאינם שייכים ליבואן שלכם.
 
נתוני-דלת שכדאי שיהיו לכם
 
חשוב לוודא שהזכוכית על דלת האלומיניום מחוסמת ומורכבת מפלטות כפולות, שהאטם של הדלת כפול ומאפשר סגירה שקטה גם בעצמות חזקות. כמו כן, מומלץ לוודא שבעת שהדלת סגורה ישנו איטום אקוסטי מוחלט בתוך הבית ללא השפעות מבחוץ – על מנת ליצור תנאי מחייה סטריליים ונוחים בתוך הבית.