לפרטים נוספים
DSC01022
דגם: DSC01022
DSC01022
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
IMG 0567
דגם: IMG 0567
IMG 0567
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
IMG 1792
דגם: IMG 1792
IMG 1792
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
Picture 1071
דגם: Picture 1071
Picture 1071
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
Picture 1073
דגם: Picture 1073
Picture 1073
לפרטים נוספים>>

דלתות הזזה

דלתות הזזה

 

דלתות הן בהחלט פריט מאוד שימושי בבית, הן שימושיות לא רק בפתח של חדר או בית אלא גם בארונות אם במטבח או בחדרי השינה, דלתות אוטמות מריחות ואבק או מלכלוך לא רצוי, דלתות הופכות אזורים לאינטימיים, פרטיים בכך שהן סגורות, ישנם סוגים רבים של דלתות, המגוון רחב מאוד, הצבעים החומרים וכד', אך ישנם גם סוגי דלתות כמו למשל דלתות הזזה שהם סוג אחר של דלתות. דלתות שלא פותחים וסוגרים בצורה של פנימה והחוצה, אלא כאלה שמזיזים מצד לצד, משמאל לימין כדי לפתוח ולהפך כדי לסגור. 

לדלתות הזזה ישנם יתרונות רבים, הן לא תופסות מקום כמו דלתות רגילות בעת פתיחתן, הן נעות על מסילה ולכן אנו לא צריכים להפעיל יותר מידי כוח, והן נכנסות אל תוך הקיר כך שכאשר הן פתוחות הן לא נראות לעין. דלתות הזזה פחות מרעישות אין להם את רעש הטריקה כמו דלתות רגילות ולכן המון אנשים בוחרים לרכוש דלתות הזזה. כמובן שגם דלתות רגילות הן דלתות טובות ונוחות לא סתם הן קיימות כמעט בכל בית, במיוחד כאשר מדובר בבית עם חדרים גדולים ונינוחים. כאשר אנו הולכים לחפש ולראות סוגי דלתות חשוב שנבדוק צבעים, סגנונות ומחירים, מה אנו מקבלים כמה אנו מקבלים וכד', חשוב לזכור שבמקרים אלו לשאול לא עולה כסף ודווקא אם לא נשאל יכול להיות שנופתע בסכום שצריך לשלם. 

דלתות הזזה או דלתות פנים רגילות צריכות להיות בבית, לשם הפרטיות והנינוחות שלנו, לפעמים גם השקט שאנו זקוקים לו, ללמידה, מנוחה, קריאה, או סתם ביקור של חבר. שלא נדבר על מקומות כמו אמבטיה או שירותים בהם אנו חייבים פרטיות ולכן בחדרים אלו יותר מכל נצטרך דלתות פנים. אם בחרנו בסוג דלתות הזזה אנו נהנה מהן מאוד, נחסוך מקום ונקבל את הפרטיות שלה ייחלנו. דלתות הזזה שונות בשימוש וחשוב שגם נבחר ידיות נוחות ומנעולים לסגירה יותר בטוחה של הדלת. אנו לא משתמשים במנעול כל כך הרבה כי אנו בתוך הבית שלנו, אבל זה משהו שחשוב שיהיה לכל מקרה כמו בכל דלת.