ריהוט משלים

ריהוט משלים

לא אחת, נדמה לכם כי על אף שהשלמתם את אפיון הריהוט בחדר, משהו לא זורם לכם עד הסוף, וניכר כי עשיתם רק חצי או 3/4 עבודה. אתם מתקשים להסביר למה זה קורה, אבל למעשה קל מאד להסביר זאת. זה לא עניין של עיצוב, אלא של דלות. אתם חשים כי למעט המיטה והכסא של החדר אין לכם פתרונות ישיבה יצירתיים, אין לכם מגוון לבחירת פתרונות הנוחות שלכם, ולמען האמת? יצירת מגוון כזה היא פחות מסובכת ממה שנדמה. יש להסתמך על ריהוט משלים, ובאחת – החדר שלכם נעשה הרבה יותר USER FRIENDLY. 
 
פופים
 
פופים הם ספות רצפה ללא בסיס. לא צריך סבל כדי לסחוב אותם, כי הם עשויים בדיוק כמו כריות השינה שלכם, במרקם סחוס, על בסיס נוצות או פרווה, או חומרי מילוי טבעוניים כמו ספוגים כאלה ואחרים. הפופים נועדו להשלכה על הרצפה, ושימוש כפתרון ישיבה נוח ועודף, כאשר החדר שלכם מלא ולא לכולם יש מקום על רכיב ישיבה מוצק כמו כסא, ספה או מיטה.
 
ספות נוער
 
ספות נוער אידיאליות עבור 2 סוגי דיירים: ילדים שאין להם מיטה כפולה, ופתרון אירוח החברים שלהם מתבסס על ספת נוער. הספה נראית כמו כל ספה רגילה אחרת, אבל במשיכת ידית בד קשיחה חיצונית, היא נפרסת למיטה באמצעות קפיצים. המשענת והידיות מתקפלות פנימה, והמזרון בוקע מתוך הספה. ספה זו מאד קומפקטית כאשר היא סגורה, וקל מאד לעשות ממנה מיטה או להחזיר אותה למצבה המוקטן כספה. הסוג השני של הדיירים הם כמובן משכירי הדירות, אשר לא מעוניינים להשקיע בלוגיסטיקה של העברת ציוד לדירות שהם מייעדים להשקעה. הם יכולים לסחוב בעצמם ספות נוער קלילות, ולהשיג בכך לדייריהם מיטה בזיל הזול וללא משאבים מיותרים.
 
שזלונגים
 
שזלונגים הם כמו כסאות נוח בסגנון חוף הים אבל לא ב- 180 מעלות מלאות אלא רק ב- 120-150 מעלות. הכוונה היא שהמשענת אמנם נורא תלולה, אבל לא נמצאת בקו אחד עם משטח השכיבה, אלא מעט מעליו. השזלונג הוא גם רהיט היסטורי, המוגדר כאחד מרהיטיה הלאומיים של איטליה. בכפרים באיטליה בבתי הארחה ניתן למצוא שזלונגים עד עצם היום הזה.
 
ברכישת ארונות לחדר השינה אל תתפשרו על האיכות - ארונות שיין דור המובילים בייצור ארונות איכותייים. הקליקו והתרשמו ממבחר דגמי ארונות בעיצובים מיוחדים, פתרונות אחסון בהתאמה אישית ועוד.